Votroci vyřadili z poháru prvoligový tým

Strategie sázení, které fungují!

Druholigový tým hostil prvoligový, přitom byl favoritem. Bookmakeři se však nespletli, fotbalisté Hradce Králové ve 3. kole českého poháru MOL Cupu porazili Příbram 2:1 po prodloužení. Votroci jsou lídrem Fortuna Národní ligy, Středočeši jsou se ziskem jediného bodu předposlední v nejvyšší soutěži. Příbramští se stali čtvrtým vyřazeným prvoligovým celkem.

První poločas skončil bez branek. Votroci šli do vedení v 58. minutě, když se trefil Petr Kodeš, čerstvá posila z Teplic. Příbram ještě stačila zareagovat, Isaac Boakye vyrovnal a vynutil si prodloužení. V něm zkušený Pavel Dvořák v 94. minutě rozhodl o postupu Východočechů. Příbram je čtvrtým celkem nejvyšší soutěže, který byl v pohárové sezoně vyřazen. V prvním kole nečekaně vypadl nováček Pardubice s divizním Kolínem. Ve druhém kole Zlín prohrál na hřišti třetiligového Ústí nad Orlicí a ve třetím kole Karviná nestačila na druholigovou Vlašim.

Už dříve postoupily do osmifinále Sparta, Teplice, Bohemians 1905, Slovácko, Brno, Mladá Boleslav, bez boje České Budějovice a druholigová Vlašim.