Strategie sázení, které fungují!

Tak tohle je m-a-s-a-k-r! Viděl Franz Straka vůbec ten zápas? Nebo byl snad zfetovaný? Tyto otázky vám jako první vyvstanou na mysli, až zhlédnete následující video z úterního interview s karvinským trenérem. Ten se po veledůležitém zápase v baráži o udržení mezi tuzemskou elitou domníval, že jeho svěřenci doma remizovali s Jihlavou 2:2. Navzdory tomu, že soupeře z Vysočiny porazili 2:1…

Karviná porazila Jihlavu 2:1

V úterý 28. května se od 18:00 odehrál v baráži o udržení ve FORTUNA:LIZE duel Karviná-Jihlava. Hráči domácího MFK po 1. poločase vedli zásluhou Guby a Lingra 2:0 a vše vypadalo z pohledu svěřenců Františka Straky nadějně. V 53. minutě však snížil na 2:1 jihlavský Klíma a závěr utkání tak sliboval drama.

K velice emotivnímu momentu z obou stran došlo k 84. minutě, kdy na 2:2 vyrovnal hostující Zoubele. Ten se však nacházel v inkriminovaný moment v ofsajdu, a proto rozhodčí branku neuznali. Toho si však jakýmsi záhadným důvodem absolutně nevšiml domácí kouč.

Vítězství? Asi těžko, ne?

Franz Straka oslavil 28. května 61. narozeniny. V tomto duchu se jal započít pozápasový rozhovor reportér České Televize Lukáš Kaleta: „Dostal jste dárek v podobě vítězství. Jak moc vás uspokojuje?“ zeptal se karvinského lodivoda.

• Anketa: tipněte si přesný výsledek

• „Vítězství? Asi těžko, ne?“ reagoval zjevně překvapený Straka. V návaznosti na další poznámku reportéra, který se jej snažil přesvědčit o tom, že Karviná vyhrála, úterní oslavenec jen zakroutil očima a neutrálně zhodnotil zápas.

2:1? 2:2 to bylo!

„Jde o dvojzápas, jak moc tedy mrzí ten inkasovaný gól? Co se tam stalo?“ zněla další reportérova otázka na zmateného Straku.

„2:2 to bylo, ne 2:1,“ oponoval bývalý trenér Sparty i Slavie, kterého až potvrzení od dalšího člena televizního štábu přesvědčilo o tom, že jeho svěřenci skutečně v úvodním zápase porazili Jihlavu 2:1. Ale víte co? Podívejte se na to sami!

Jak vidíte, i takový bizár se na českých trávnících může přihodit!

Odveta čeká Karvinou v Jihlavě v neděli 2. června od 18:30. K udržení se ve FORTUNA:LIZE stačí MFK na hřišti 2. celku 2. nejvyšší soutěže neprohrát.