Strategie sázení, které fungují!

No, tak tohle se často nevidí! O tom, že mohou být úvodní kola Kvalifikace na Mistrovství Evropy 2020 pořádně záživné, nás aktuálně přesvědčil duel Švýcarsko-Dánsko. Domácí ještě v 83. minutě sice vedli přesvědčivě 3:0 a utkání mohli v klidu dohrát, ale nakonec se díky úžasnému dánskému finiši museli spokojit s bodem za remízu 3:3.

Záživný průběh utkání jako z učebnice atraktivity

Zatímco domácí si mohou po svém 2. zápase v kvalifikační skupině D trhat vlasy, hosté vstoupili do bojů o účast na ME 2020 po hrůzném průběhu zápasu nakonec na výbornou. Ještě v 83. minutě byl stav utkání Švýcarsko-Dánsko 3:0. Poté, co skóre v 19. minutě otevřel Remo Freuler, posunuli domácí na dostřel vítězství v 66. a 76. minutě Granit Xhaka, respektive Breel Embolo. V 84. minutě se ale začaly dít věci.

Mathias Jorgensen, Christian Gytkjaer a Henrik Dalsgaard. Toť jména 3 dánských hvězd úterního večera 26. března, kteří se svými gólovými zásahy zasloužili o vyrovnání stavu na 3:3. Ale co si budeme povídat – podívejte se na to na následujícím videu sami.

• Anketa: tipněte si přesný výsledek