Tabulky ledního hokeje naleznete na www.hokej.guru

Evropská liga - Výsledky

14.3.2019 Vyřazovací část - osmifinále Villarreal - Zenit Villarreal - Zenit 2:1
14.3.2019 Vyřazovací část - osmifinále Arsenal - Rennes Arsenal - Rennes 3:0
14.3.2019 Vyřazovací část - osmifinále Benfica - Dinamo Záhřeb Benfica - Dinamo Záhřeb 3:0 pp
14.3.2019 Vyřazovací část - osmifinále Inter - Frankfurt Inter - Frankfurt 0:1
14.3.2019 Vyřazovací část - osmifinále Slavia - Sevilla Slavia - Sevilla 4:3 pp
14.3.2019 Vyřazovací část - osmifinále Krasnodar - Valencie Krasnodar - Valencie 1:1
14.3.2019 Vyřazovací část - osmifinále Salcburk - Neapol Salcburk - Neapol 3:1
14.3.2019 Vyřazovací část - osmifinále Dynamo Kyjev - Chelsea Dynamo Kyjev - Chelsea 0:5

Evropská liga - Tabulka

Skupina A
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Leverkusen Leverkusen 6 4 1 1 16:9 13
2 Curych Curych 6 3 1 2 7:6 10
3 Larnaka Larnaka 6 1 2 3 6:12 5
4 Ludogorec Ludogorec 6 0 4 2 5:7 4
Skupina B
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Salcburk Salcburk 6 6 0 0 17:6 18
2 Celtic Celtic 6 3 0 3 6:8 9
3 Lipsko Lipsko 6 2 1 3 9:8 7
4 Rosenborg Rosenborg 6 0 1 5 4:14 1
Skupina C
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Zenit Zenit 6 3 2 1 6:5 11
2 Slavia Slavia 6 3 1 2 4:3 10
3 Bordeaux Bordeaux 6 2 1 3 6:6 7
4 Kodaň Kodaň 6 1 2 3 3:5 5
Skupina D
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Dinamo Záhřeb Dinamo Záhřeb 6 4 2 0 11:3 14
2 Fenerbahce Fenerbahce 6 2 2 2 7:7 8
3 Trnava Trnava 6 2 1 3 4:7 7
4 Anderlecht Anderlecht 6 0 3 3 2:7 3
Skupina E
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Arsenal Arsenal 6 5 1 0 12:2 16
2 Sporting Sporting 6 4 1 1 13:3 13
3 Poltava Poltava 6 1 0 5 4:13 3
4 Karabach Karabach 6 1 0 5 2:13 3
Skupina F
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Real Betis Real Betis 6 3 3 0 7:2 12
2 Olympiakos Olympiakos 6 3 1 2 11:6 10
3 AC Milán AC Milán 6 3 1 2 12:9 10
4 Dudelange Dudelange 6 0 1 5 3:16 1
Skupina G
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Villarreal Villarreal 6 2 4 0 12:5 10
2 Rapid Rapid 6 3 1 2 6:9 10
3 Rangers Rangers 6 1 3 2 8:8 6
4 Spartak Spartak 6 1 2 3 8:12 5
Skupina H
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Frankfurt Frankfurt 6 6 0 0 17:5 18
2 Lazio Řím Lazio Řím 6 3 0 3 9:11 9
3 Apollon Apollon 6 2 1 3 10:10 7
4 Marseille Marseille 6 0 1 5 6:16 1
Skupina I
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Genk Genk 6 3 2 1 14:8 11
2 Malmö Malmö 6 2 3 1 7:6 9
3 Besiktas Besiktas 6 2 1 3 9:11 7
4 Sarpsborg Sarpsborg 6 1 2 3 8:13 5
Skupina J
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Sevilla Sevilla 6 4 0 2 18:6 12
2 Krasnodar Krasnodar 6 4 0 2 8:8 12
3 Standard Standard 6 3 1 2 7:9 10
4 Akhisar Akhisar 6 0 1 5 4:14 1
Skupina K
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Dynamo Kyjev Dynamo Kyjev 6 3 2 1 10:7 11
2 Rennes Rennes 6 3 0 3 7:8 9
3 Astana Astana 6 2 2 2 7:7 8
4 Jablonec Jablonec 6 1 2 3 6:8 5
Skupina L
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Chelsea Chelsea 6 5 1 0 12:3 16
2 BATE BATE 6 3 0 3 9:9 9
3 Székesfehérvár Székesfehérvár 6 2 1 3 5:7 7
4 PAOK Soluň PAOK Soluň 6 1 0 5 5:12 3