Parádní rána do šibenice! Kdyby mě trefil, letím až na Jamajku, smál se Sterling

Strategie sázení, které fungují!

Manchester City v úterý 3. prosince vyhrál 1:4 na hřišti Burnley a po 15. kolech Premier League mu v tabulce nejvyšší anglické soutěže patří 3. místo za Liverpoolem a Leicesterem. Parádním gólem na 0:3 se v 68. minutě blýskl španělský středopolař Rodri, který míč doslova a do písmene přišpendlil pod břevno, div neprotrhl síť za domácím gólmanem Nickem Popem. Ukázkovou ránu po zápase svým komentářem ještě vyšperkoval Rodriho spoluhráč Raheem Sterling.

Citizens deklasovali Burnley

Od 1. minuty bylo jasné, kdo bude utkání udávat tempo. Hosté šli do vedení v 24. minutě, kdy se po přihrávce Silvy prosadil Gabriel Jesus. Tentýž hráč se prosadil i zkraje 2. poločasu, když v 50. minutě zvýšil na 0:2. O dalších 18 minut později slavili hosté 3. branku, kdy se blýskl již zmíněnou pumelicí Raheem Sterling. Na 0:4 pak v 87. minutě pečetil Mahrez. Za domácí korigoval skóre na konečných 1:4 o 2 minuty později Brady.

Tak tak, že se vyhnul balonu

Nejkrásnější okamžik utkání obstarala 3. branka. Přitom nechybělo mnoho a Rodri málem namísto vymetení pavučiny v bráně Burnley trefil svého spoluhráče ze zálohy. Jak patrno z opakovaných záznamů, Raheem Sterling stál v daný okamžik nedaleko od trajektorie Rodriho střely a s trochou smůly tak mohl vyfasovat pořádnou ránu do obličeje. Toho si byl po zápase patřičně vědom: „Měl jsem štěstí, že mě Rodri netrefil do obličeje. Jinak bych letěl rovnou zpátky na Jamajku,“ napsal 24letý Angličan v žertu na svůj twitter.