„Je to na hov*o,“ nadával slávista Milan Škoda po debaklu

Píše se sobota 22. února roku 2014 a Slavia v celkem 17. a zároveň 1. jarním kole české nejvyšší fotbalové soutěže jede do Olomouce. Na Andrově stadionu se tam Sešívaní proti tamní Sigmě pokouší od 20:15 zapomenout na nepovedený podzim a vybojovat důležité pro záchranu mezi tuzemskou elitou. Nicméně, jak už to tak bývá, nic nejde podle plánu a slávistická družina dostává od 1. minuty od Hanáků pořádný výprask. A již tehdy hlavní tahoun Pražanů Milan Škoda, který Slavii za poslední roky několikrát svými góly udržel nad vodou, si toho byl o poločase moc dobře vědom…

„Abych řekl pravdu, je to úplně na hov*o,“ láteřil střelec Škoda

„Milane, i reportérovi se těžko hledají slova. Jak se vlastně zeptat na to, co se to se Slavií vůbec stalo. Chtěla rychle zapomenout na podzim, ale zdá se, že se pořádně rozpomněla,“ začal reportér České televize poločasové interview s mezi slávistickými fandy populárním Škoďákem.

Co mu na to odpověděl Milan Škoda, novodobá ikona Slavie, jehož celek tehdy po úvodních 45 minutách prohrával s domácí Olomoucí už 4:0, na to se podívejte sami v následujícím videu. A mimochodem – Slavia tehdy nakonec na hřišti Sigmy prohrála 5:1.

• Anketa: tipněte si přesný výsledek

• Jaké měl MŠ21 asi pocity v sobotu, kdy sešívaní coby obhájci mistrovského titulu nezvládli duel v Jihlavě a do jara vstoupili porážkou 1:0?

Dnešní MS ve fotbale -  analýzy a tipy zdarma!