Archiv kategorie: Evropská liga

✎ Evropská liga UEFA je klubová fotbalová soutěž mezi evropskými týmy pořádaná organizací UEFA. Souhrnné tabulky naleznete pod články níže.

TIP: Aktuální fotbalové přestupy hráčů v ligových soutěží!
TIP1: Nabízíme volné sázky od předních sázkových kanceláří!

Oba severočeské celky hrají venku

Fotbalisté Jablonce se ve druhém předkole Evropské ligy představí na hřišti Dunajské Stredy. Venku začne pohárovou kvalifikaci i Liberec, který se s týmem Riteriai utká…

Arsenal - Kolín nad Rýnem

Hooligans z Kolína v Londýně

Noc hrůzy kolem Emirates Stadium připomněla osmdesátá léta. Domácí Arsenal se včera utkal v rámci prvního zápasu Evropské ligy s Kolínem nad Rýnem a jeho…

Liga mistrů, Evropská liga

Rozlosování Ligy mistrů a Evropské ligy

V pátek došlo k losování základních skupin Ligy mistrů a Evropské ligy. Los proběhl ve francouzském Monacu a sjely se sem delegace těch největších evropských…

Evropská liga - Výsledky

10.12.2020 Základní skupiny - 6. kolo Wolfsberg - Feyenoord Wolfsberg - Feyenoord 1:0
10.12.2020 Základní skupiny - 6. kolo Villarreal - Karabach Villarreal - Karabach Odloženo
10.12.2020 Základní skupiny - 6. kolo Tottenham - Antverpy Tottenham - Antverpy 2:0
10.12.2020 Základní skupiny - 6. kolo Sparta - AC Milán Sparta - AC Milán 0:1 20201210T21:00:00+0000 Sparta vs. AC Milán Sparta vs. AC Milán Sparta AC Milán
10.12.2020 Základní skupiny - 6. kolo Maccabi Tel Aviv - Sivasspor Maccabi Tel Aviv - Sivasspor 1:0
10.12.2020 Základní skupiny - 6. kolo Ludogorec - Linec Ludogorec - Linec 1:3
10.12.2020 Základní skupiny - 6. kolo Liberec - CZ Bělehrad Liberec - CZ Bělehrad 0:0 20201210T21:00:00+0000 Liberec vs. CZ Bělehrad Liberec vs. CZ Bělehrad Liberec CZ Bělehrad
10.12.2020 Základní skupiny - 6. kolo Leicester - AEK Leicester - AEK 2:0

Evropská liga - Tabulka

Skupina A
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 AS Řím AS Řím 6 4 1 1 13:5 13
2 YB Bern YB Bern 6 3 1 2 9:7 10
3 Sofie Sofie 6 1 2 3 3:7 5
4 Kluž Kluž 6 1 2 3 4:10 5
Skupina B
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Arsenal Arsenal 6 6 0 0 20:5 18
2 Molde Molde 6 3 1 2 9:11 10
3 Rapid Rapid 6 2 1 3 11:13 7
4 Dundalk Dundalk 6 0 0 6 8:19 0
Skupina C
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Leverkusen Leverkusen 6 5 0 1 21:8 15
2 Slavia Slavia 6 4 0 2 11:10 12
3 Beer Ševa Beer Ševa 6 2 0 4 7:13 6
4 Nice Nice 6 1 0 5 8:16 3
Skupina D
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Rangers Rangers 6 4 2 0 13:7 14
2 Benfica Benfica 6 3 3 0 18:9 12
3 Standard Standard 6 1 1 4 7:14 4
4 Poznaň Poznaň 6 1 0 5 6:14 3
Skupina E
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Eindhoven Eindhoven 6 4 0 2 12:9 12
2 Granada Granada 6 3 2 1 6:3 11
3 PAOK Soluň PAOK Soluň 6 1 3 2 8:7 6
4 Omonoia Omonoia 6 1 1 4 5:12 4
Skupina F
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Neapol Neapol 6 3 2 1 7:4 11
2 R. Sociedad R. Sociedad 6 2 3 1 5:4 9
3 Alkmaar Alkmaar 6 2 2 2 7:5 8
4 Rijeka Rijeka 6 1 1 4 6:12 4
Skupina G
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Leicester Leicester 6 4 1 1 14:5 13
2 Braga Braga 6 4 1 1 14:10 13
3 Zarja Zarja 6 2 0 4 6:11 6
4 AEK AEK 6 1 0 5 7:15 3
Skupina H
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 AC Milán AC Milán 6 4 1 1 12:7 13
2 Lille Lille 6 3 2 1 14:8 11
3 Sparta Sparta 6 2 0 4 10:12 6
4 Celtic Celtic 6 1 1 4 10:19 4
Skupina I
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Villarreal Villarreal 5 4 1 0 14:5 13
2 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 6 2 2 2 6:9 8
3 Sivasspor 6 2 0 4 9:11 6
4 Karabach Karabach 5 1 1 3 6:10 4
Skupina J
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Tottenham Tottenham 6 4 1 1 15:5 13
2 Antverpy Antverpy 6 4 0 2 8:5 12
3 Linec Linec 6 3 1 2 11:12 10
4 Ludogorec Ludogorec 6 0 0 6 7:19 0
Skupina K
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Dinamo Záhřeb Dinamo Záhřeb 6 4 2 0 9:1 14
2 Wolfsberg Wolfsberg 6 3 1 2 7:6 10
3 Feyenoord Feyenoord 6 1 2 3 4:8 5
4 CSKA CSKA 6 0 3 3 3:8 3
Skupina L
Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Hoffenheim Hoffenheim 6 5 1 0 17:2 16
2 CZ Bělehrad CZ Bělehrad 6 3 2 1 9:4 11
3 Liberec Liberec 6 2 1 3 4:13 7
4 Gent Gent 6 0 0 6 4:15 0

Evropská liga - Bude se hrát

18.2. 18:55 Vyřazovací část - 1. kolo Braga - AS Řím Braga - AS Řím Vsadit
18.2. 18:55 Vyřazovací část - 1. kolo CZ Bělehrad - AC Milán CZ Bělehrad - AC Milán Vsadit
18.2. 18:55 Vyřazovací část - 1. kolo Dynamo Kyjev - Bruggy Dynamo Kyjev - Bruggy Vsadit
18.2. 18:55 Vyřazovací část - 1. kolo Krasnodar - Dinamo Záhřeb Krasnodar - Dinamo Záhřeb Vsadit
18.2. 18:55 Vyřazovací část - 1. kolo Olympiakos - Eindhoven Olympiakos - Eindhoven Vsadit
18.2. 18:55 Vyřazovací část - 1. kolo R. Sociedad - Manchester Utd. R. Sociedad - Manchester Utd. Vsadit
18.2. 18:55 Vyřazovací část - 1. kolo Slavia - Leicester Slavia - Leicester Vsadit
18.2. 18:55 Vyřazovací část - 1. kolo Wolfsberg - Tottenham Wolfsberg - Tottenham Vsadit