Archiv kategorie: Národní liga

✎ Fotbalová národní liga, zkráceně FNL nebo FN liga, dříve známá jako 2. liga, je od sezóny 1993/94 druhou nejvyšší fotbalovou soutěží v Česku. Je pořádána Fotbalovou asociací ČR a hraje se každý rok od léta do jara se zimní přestávkou.

TIP: Aktuální fotbalové přestupy hráčů v ligových soutěží!
TIP1: Nabízíme volné sázky od předních sázkových kanceláří!

Ve Znojmě bude dokončen stadion

Fotbalový klub 1. SC Znojmo konečně obdržel dotaci na rekonstrukci stadionu, který by tak mohl být po dlouhém čekání úspěšně dostaven. Dotaci obdrželo sdružení klubu…

Národní liga - Výsledky

6.10.2019 11. kolo Varnsdorf - Vlašim Varnsdorf - Vlašim 2:1
6.10.2019 11. kolo Žižkov - Vyšehrad Žižkov - Vyšehrad 1:0 20191006T10:15:00+0000 Žižkov vs. Vyšehrad Žižkov vs. Vyšehrad Žižkov Vyšehrad
5.10.2019 11. kolo Líšeň - Ústí Líšeň - Ústí 1:3
5.10.2019 11. kolo Hradec - Pardubice Hradec - Pardubice 1:0 20191005T13:10:00+0000 Hradec vs. Pardubice Hradec vs. Pardubice Hradec Pardubice
5.10.2019 11. kolo Chrudim - Brno Chrudim - Brno 1:4
5.10.2019 11. kolo Dukla - Prostějov Dukla - Prostějov 1:0
5.10.2019 11. kolo Třinec - Vítkovice Třinec - Vítkovice 3:2
4.10.2019 11. kolo Jihlava - Sokolov Jihlava - Sokolov 3:1 20191004T18:00:00+0000 Jihlava vs. Sokolov Jihlava vs. Sokolov Jihlava Sokolov

Národní liga - Tabulka

Pořadí Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1 Pardubice Pardubice 11 8 2 1 19:6 26
2 Dukla Dukla 11 8 0 3 23:13 24
3 Jihlava Jihlava 11 7 2 2 22:14 23
4 Hradec Hradec 11 6 3 2 23:11 21
5 Brno Brno 11 5 4 2 20:13 19
6 Třinec Třinec 11 5 4 2 20:15 19
7 Žižkov Žižkov 11 5 2 4 19:15 17
8 Ústí Ústí 11 4 4 3 18:15 16
9 Líšeň Líšeň 11 3 4 4 19:20 13
10 Chrudim Chrudim 11 3 3 5 14:23 12
11 Prostějov Prostějov 11 2 5 4 11:16 11
12 Vyšehrad Vyšehrad 11 3 1 7 15:18 10
13 Varnsdorf Varnsdorf 11 2 3 6 15:31 9
14 Vítkovice Vítkovice 11 2 2 7 15:20 8
15 Vlašim Vlašim 11 2 2 7 9:18 8
16 Sokolov Sokolov 11 1 3 7 10:24 6

Národní liga - Bude se hrát

18.10. 17:00 12. kolo Vítkovice - Dukla Vítkovice - Dukla Vsadit
18.10. 18:00 12. kolo Ústí - Chrudim ČT sport Ústí - Chrudim Vsadit
18.10. 19:00 12. kolo Brno - Varnsdorf Brno - Varnsdorf Vsadit
19.10. 10:15 12. kolo Sokolov - Líšeň Sokolov - Líšeň Vsadit
19.10. 10:15 12. kolo Pardubice - Třinec Pardubice - Třinec Vsadit
19.10. 10:15 12. kolo Vyšehrad - Jihlava Vyšehrad - Jihlava Vsadit
19.10. 14:30 12. kolo Prostějov - Žižkov Prostějov - Žižkov Vsadit
20.10. 15:30 12. kolo Vlašim - Hradec Vlašim - Hradec Vsadit