BIZÁR: Suárez po skvělém zákroku brankáře reklamoval jeho ruku! Zná vůbec nějaké meze?

Strategie sázení, které fungují!

Luis Suárez je sice skvělý hráč, ale ve fotbalovém světě se talentovaný útočník „proslavil“ i kvůli četným excesům: kousnutí protihráče, simulování a teatrálním výstupům obecně. Na probíhajícím Copa América však momentálně 32letý Uruguayec překonal další level. V úterním zápase proti Chile se totiž zcela vážně pokoušel reklamovat ruku, kterou měl údajně zahrát brankář Ariel Gabrias. Video se záznamem celé situace během několika pár málo hodin obletělo celý svět. Proč?

Zbláznil se Suárez?

Sotva se v zápase v rámci Copa América mezi Chile a Uruguayí časomíra překlopila do 23. minuty, mohl Luis Suárez za doposud bezbrankového stavu poslat svoji zemi do vedení. Nacházel se s balonem v rohu malého vápna, když mu v cestě stál již jen brankář Gabrias. Strážce chilské svatyně však Suarézovo rychlé kmitání nohama velmi dobře přečetl a skvělým zákrokem střelu kmenového hráče španělské Barcelony vyrazil na rohový kop. Co nastalo pak, to zůstává záhadou.

Luis Suárez se totiž ihned po doteku brankáře s balonem teatrálně chytl za zdviženou ruku a signalizoval rozhodčím, že soupeř zahrál rukou. Vyhlášený simulant a obávaný kanonýr si však v zápalu boje zjevně neuvědomil, že brankářovi jeho pravomoci skutečně umožňují polapit míč ve vápně nejen dolními, ale i horními končetinami…

Nevěříte? Věřte! Anebo se rovnou podívejte na následující video ze zápasu Chile vs Uruguayi, který nakonec skončil 0:1 pro Uruguay. O jedinou branku se postaral v 82. minutě Suárezův spoluhráč Edison Cavani.

• Anketa: tipněte si přesný výsledek